Головна Life style Курячі серця знову гумові на смак: основні помилки

Курячі серця знову гумові на смак: основні помилки

by Max
Курячі серця знову гумові на смак: основні помилки

Серед лівера курячі серця вирізняються дієтичною цінністю. Такої думки дотримуються прихильники здорового харчування. Досить доступний продукт, але є певна проблема. Іноді після приготування продукт стає гумовий.

Подробиці

В першу чергу потрібно уважно вибирати серця. Подивіться на колір. Якщо серця свіжі, то вони мають яскравий червоний колір. Жодного слизу чи сміття не повинно бути. Запах свіжий. Усі інші варіанти не підходять.

Потрібно дотримуватися часу приготування. Не варто думати, що за 30 хвилин вони приготуються. Продукт залишиться жорстким. Готувати курячі серця потрібно не менш як годину.

Є ще одна цікава думка. вважається, що краще готувати заморожені серця. В них більше води, тож вони будуть більш м’якими після приготування. Доведіть до кипіння, злийте воду, наповніть каструлю чистою, а тоді готуйте.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.