Головна Політика Кулеба просить українців за кордоном повернутися та «допомогти у війні з Росією»

Кулеба просить українців за кордоном повернутися та «допомогти у війні з Росією»

by Max
Кулеба просить українців за кордоном повернутися та «допомогти у війні з Росією»

Громадяни України, які виїхали за кордон від початку повномасштабної війни з Росією, «мають повернутися додому», зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю виданню The Irish Times.

«Ми поважаємо індивідуальний вибір кожної людини, але ми також закликаємо всіх українців, які виїхали з країни з початку повномасштабного вторгнення, розглянути можливість повернення додому», – наголосив Кулеба.

За словами міністра, він розуміє, що «деякі люди не можуть мати можливість повернутися через стан здоров’я чи інші обставини».

«Але тих, хто має вибір, ми запрошуємо повернутися та допомогти Україні боротися та вижити своїм безпосереднім особистим внеском», – додав глава МЗС.

Всього від початку повномасштабного вторгнення Росії, з України виїхало понад 6 мільйонів громадян.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.