Головна Новини Коронавірус на Хмельниччині: кількість нових випадків зросла

Коронавірус на Хмельниччині: кількість нових випадків зросла

by Max

Лікарі застерігають, що задля уникнення поширення сезонних інфекцій не варто нехтувати протиепідемічними заходами.

На Хмельниччині зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірус. Протягом 17 до 23 лютого в Хмельницькій області лабораторно підтвердили зареєстровано 863 хворих на COVID-19 (майже на три сотні випадків більше, ніж минулого тижня). Про це повідомили в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

За інформацією центру, також за тиждень зросла кількість госпіталізованих. До закладів охорони здоров`я шпиталізували 137 людей (на 39 більше, нід попереднього тижня). Одужали 559 осіб (на 223 більше). Ускладнення, на жаль, призвели до 7 летальних випадків.

Разом з тим лікарі застерігають, що задля уникнення поширення сезонних інфекцій не варто нехтувати протиепідемічними заходами: одягайте маски у громадському транспорті та місцях масового перебування людей, дотримуйтеся соціальної дистанції, регулярно мийте й обробляйте руки. І за жодних обставин не радять займатися самолікуванням, а одразу звертатися за консультацією до лікаря.

Читайте також: Хмельницькі кардіохірурги видалили воїну осколок міни з серця

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.