Головна Life style Капітан Америка з Marvel одружується: що відомо про його обраницю

Капітан Америка з Marvel одружується: що відомо про його обраницю

by Max
Капітан Америка з Marvel одружується: що відомо про його обраницю

Актор Кріс Еванс, який здобув популярність завдяки фільму Фантастична четвірка та роллю Капітана Америки у кінематографічному всесвіті Marvel, вперше одружиться.

Як інформує KURAZH, про це повідомляє видання RadarOnline.

Наголошується, що обраницею знаменитості стала 25-річна португальська актриса Альба Баптиста. Як кажуть близькі до пари джерела, Еванс називає її дівчиною мрії і готовий пов’язати з нею своє життя.

Інсайдери повідомили, що романтична церемонія відбудеться цього літа в Массачусетсі, де він живе з обраницею з минулого року.

“Кріс дуже прив’язаний до ідеї одружитися там, де він виріс. Вони шукають місця в Конкорді, Мартас-Він’ярд, і Кейп-Коді, де він провів дитинство і йому подобається ідея весілля на піску “, – сказало джерело.

Також, згідно з інформацією таблоїду, пара хоче одружитися наприкінці літа і вже визначилася зі списком гостей, суттєво його скоротивши. У ньому залишилися лише родичі та близькі друзі з обох боків.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.