Головна Новини Хмельницькі волонтери передали військовим шість вантажівок

Хмельницькі волонтери передали військовим шість вантажівок

by Max

На їх придбання у Франції вдалося зібрати чотири мільйони гривень.

Нашим захисникам потрібна не лише різноманітні танки й артилерійські системи, а й вантажні автомобілі. Зокрема, для перевезення боєприпасів і поранених. Тож у Хмельницькому в рамках акції «Богдан Хмельницький на коні, а хлопці зі ЗСУ ще ні» благодійний фонд «Волонтери Поділля» зібрав чотири мільйони гривень. За них придбали у Франції шість військових вантажних автомобілів «Рено» з високою прохідністю. Сьогодні, 7 лютого, їх волонтери спільно з міським головою передали місцевим військовим.

Торік до дня міста у Хмельницькому стартувала акція «Богдан Хмельницький на коні, а хлопці зі ЗСУ ще ні». Її спільно ініціювали міська рада й благодійний фонд «Волонтери Поділля».

За словами міського голови Олександра Симчишина, загальнонародний збір коштів тривав два місяці. До нього долучилися різні люди: від пенсіонерів до представників бізнесу. Скидали від кількох десятків гривень до 400 тисяч. До акції долучалися навіть військові, які віддавали частину своєї зарплатні.

Міський голова особисто вручив ключ від автівок представникам бойових військових частин

Міський голова особисто вручив ключ від автівок представникам бойових військових частин

Таким чином вдалося зібрати чотири мільйони гривень. За ці кошти волонтери придбали у французької військової бази шість вантажівок «Рено» й привезли їх у Хмельницький. Далі тут протягом місяця проходили технічне обслуговування.

«Ці військові вантажівки передали бойовим частинам, які базуються у Хмельницькому та несуть службу на нульових позиціях. Ми продовжуватимемо максимально допомагати нашим захисникам транспортними засобами, квадрокоптерами, тепловізорами, одягом, спецобладнанням. Торік у міському бюджеті заклали на це 100 мільйонів гривень, цьогоріч — 63,5 мільйона. Однак плануємо, що протягом року спрямуємо на підтримку військових 150 мільйонів», — зазначив Олександр Симчишин.

Разом з вантажівками військовим передали одяг і грілки

Разом з вантажівками військовим передали одяг і грілки

Волонтер благодійного фонду «Волонтери Поділля» Віталій Підгайчук додав, що саме такі вантажівки нині надзвичайно потрібні на фронті. Тому їх комплектацію погоджували з військовими. Ці вантажівки є багатофункціональними. Вони можуть перевозити поранених, особовий склад або боєприпаси. Разом з вантажівками сьогодні військовим передали комплекти одягу та грілок.

Днями «Волонтери Поділля» мають придбати ще шість-сім пікапів

Вантажівки отримали місцеві військові частини, воїни яких перебувають на нульових позиціях

«Загалом за час масштабної війни «Волонтери Поділля» передали військовим близько 150 різноманітних автівок, — розповідає Віталій Підгайчук. — Зараз у нас в процесі закупівля пікапів. Днями придбаємо шість-сім таких автівок і очікуватимемо їх прибуття в Україну».

Читайте також: Історії з окупованого Криму показали у Хмельницькому

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.