Головна Новини Хмельницькі політехніки у вишиванках встановили новий рекорд України

Хмельницькі політехніки у вишиванках встановили новий рекорд України

by Max
Хмельницькі політехніки у вишиванках встановили новий рекорд України

Понад 700 людей створили напис «Слава ЗСУ!»

Вчора, у День вишиванки, у Хмельницькому викладачі, студенти та співробітники політехнічного фахового коледжу вирішили оновити свій рекорд 2018 року, коли на стадіоні навчального закладу найбільша кількість людей у вишиванках утворила формацію тризуба.

Цьогоріч на зміну гербу держави прийшов напис «СЛАВА ЗСУ!». Його занесли до Книги рекордів України з кількістю 740 політехніків у вишиванках, приурочений 592 річниці заснування міста Хмельницький. Про це повідомляють на сайті коледжу і додають, що це вже третій рекорд хмельницьких політехніків, який занесено до Книги рекордів України.

«Ще тривали події на стадіоні, а перед входом до навчального закладу студенти розставляли столи з частуваннями, виготовлені їхніми руками. Продаючи смаколики на благодійному ярмарку, вои зібрали гроші на підтримку воїнів. Підсумком ярмарку стала сума – 83 382 гривні, котра буде спрямована на підтримку ЗСУ», – йдеться у повідомленні.

Також під час благодійного ярмарку студенти влаштували патріотичний концерт, а з нагоди Дня вишиванки кращих вихованців нагородили грамотами за перемоги в олімпіадах.

Читайте також: День вишиванки 2023 – хмельничани влаштували показ мод у центрі міста (фото)

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.