Головна Новини Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук збула бронзову медаль у Франці

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук збула бронзову медаль у Франці

by Max

Її знову випередили дві спортсменки з Куби.

У французькому Льєвені відбувся етап Світового легкоатлетичного туру категорії «Gold». На ньому вступила й хмельничанка Марина Бех-Романчук. Поступившись двом кубинкам, вона виборола бронзову медаль. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької міськради.

За її інформацією, Марина Бех-Романчук здобула бронзу в потрійному стрибку з результатом 14,01 метра. Її випередили двоє представниць Куби. Зокрема, перше місце зайняла Льядагміс Повеа, яка показала найкращий результат сезону — 14,81 метра.

Нагадаємо, Марина Бех-Романчук відкрила міжнародний зимовий легкоатлетичний сезон у Німеччині на турнірі серії «World Athletics Indoor Tour gold». Тоді вона здобула бронзу, показавши у потрійному стрибку 14,41 метра. Хмельничанку також випередили дві кубинки.

Читайте також: «Вийшли до ТОП-4, чекаємо на суперників», – тренер волейбольного клубу «Поділля»

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.