Головна Новини Хмельниччина продовжує відбудовувати Вісокопілля на Херсонщині

Хмельниччина продовжує відбудовувати Вісокопілля на Херсонщині

by Max
Хмельниччина продовжує відбудовувати Вісокопілля на Херсонщині

Про те, як працюють спеціалісти з області та які роботи виконують розповів заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Ткачук в етері єдиного телемарафону.

Фахівці з Хмельниччини продовжують ремонтні роботи з відновлення пошкодженого житла на Херсонщині. Громади області долучилися до Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч», концепція якого була представлена на Міжнародній Лондонській конференції міжнародним партнерам в червні цього року.

За словами заступник начальника обласної військової адміністрації Сергія Ткачука, будівельниками з Хмельниччини було обстежено 257 домогосподарств, відновленням яких зараз і займаються у Високопіллі.

«З них 9 приватних та 19 багатоквартирних будинків. Поточний ремонт в багатоквартирних будинках наші спеціалісти розпочали з заміни вікон, дверей в під’їздах та ремонту дахів. Наразі до проєкту керівництво області залучило 9 приватних підприємств, а також комунальне підприємство Хмельницької міської ради. Сьогодні на двадцяти двох об’єктах працюють 136 будівельників», – зазначив посадовець.

У Високопіллі відновлювальними роботами також займаються і міжнародні організації. Першочерговою ціллю ставлять для себе проведення поточного ремонту житлових приміщень до початку опалювального сезону. Після того, як створять прийнятні умови для проживання місцевих жителів, розпочнуть роботи з капітального ремонту більш пошкоджених об’єктів житлової та соціальної інфраструктури.

«Спільно з Міжнародними організаціями та Херсонською ОВА ми забезпечили умови проживання та харчування наших спеціалістів. Також з Хмельниччини допомагаємо продуктами харчування. В рамках проєкту ще лишилося для обстежити 376 домогосподарств», – розповів Сергій Ткачук.

Окрім того, днями чергова група фахівців з області вирушила у Дар’ївську громаду Херсонщини для реєстрації руйнувань житлових приміщень, що були затоплені внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС. Про це повідомив у своєму дописі в фейсбуку перший заступник начальника Хмельницької військової адміністрації Сергій Тюрін. Спеціалісти із Старокостянтинова, Деражні та Старої Синяви працюватимуть там впродовж десяти днів.

Група фахівців з області вирушила у Дар’ївську громаду Херсонщини для реєстрації руйнувань житлових приміщень, що були затоплені внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС. Фото: Хмельницька ОВА

«Катастрофа, яку принесли на нашу землю російські загарбники, це цинічна спроба зламати наш український дух. Однак об’єднавшись ми даємо відсіч ворогу та допомагаємо всією країною тим, хто цього потребує. Тому наша область продовжує підтримку Херсонщини у її відновленні та відбудові,” – зазначив Сергій Тюрін.

Читайте також: У Хмельницькому військовому госпіталі відкрили нову операційну

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.