Головна Новини Хмельничани провели прощальну церемонію з Олександром Перваком, який над усе любив свого сина

Хмельничани провели прощальну церемонію з Олександром Перваком, який над усе любив свого сина

by Max
Хмельничани провели прощальну церемонію з Олександром Перваком, який над усе любив свого сина

Воїн загинув, звільняючи Донеччину.

Вчора, 12 червня, у Хмельницькому провели в останню путь Героя Олександра Первака. Як розповідають у сюжеті ТРК «Місто», чоловік народився та виріс у селі Чухелі Хмельницького району. У вересні він вирушив боронити Україну. Загинув 5 червня, коли звільняв від ворога населений пункт на Донеччині. У Героя залишились дружина та син.

«Він був на Волноваському напрямку, а цього разу був у населеному пункті Пречистівка. Його бригада пішла в наступ і він під час наступу загинув, – говорить односельчанка загиблого Валентина. – Він любив землю, любив працювати при землі. Навіть мені відео надіслав звідти, жартував: «Дивись, гектари… Прийде весна – будемо садити кабачки».

Про Олександра згадують, як про добру, чуйну людину. Говорять, що понад усе він любив сина і заради нього й пішов боронити Україну.

«Дуже боляче втрачати таких людей, які свідомі, які вмотивовані. Вони своє життя віддають за нашу свободу, незалежність, за наше майбутнє, за майбутнє наших дітей. Ми співчуваємо його рідним», – говорить знайома полеглого воїна Тетяна.

Олександру Перваку назавжди залишиться 45 років.

До теми: На війні загинув 27-річний Віктор Чулій зі Шепетівщини

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.