Головна Новини Громадам Шепетівщини повернули незаконно приватизовані землі природно-заповідного фонду

Громадам Шепетівщини повернули незаконно приватизовані землі природно-заповідного фонду

by Max

Ці земельні ділянки розташовані на території трьох гідрологічних заказників місцевого значення.

На Шепетівщині у власність громад перейшли землі природно-заповідного фонду вартістю 58 мільйонів гривень, які перед цим незаконно перебували у «приватних руках», повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Мова йде про землі гідрологічних заказників місцевого значення «М’якотівський», «Сахнівецький» та «Хоморські заплави».

Згідно з матеріалами слідства, кілька земельних ділянок в межах цих заказників, які є землями природно-заповідного фонду і повинні знаходитись під особливою охороною держави, усупереч законодавству передано у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

Суд визнав незаконні накази про виділення землі приватним особам недійсними. Відтак скасували державну реєстрацію права приватної власності. Землі загальною площею понад 5 гектарів повернули територіальним громадам.

Читайте також: На Хмельниччині у росіянки конфіскували успадковану землю

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.