Головна Новини Громада на Хмельниччині вставила на продаж будівлю дитячого садка

Громада на Хмельниччині вставила на продаж будівлю дитячого садка

by Max

Стартова ціна вартість будівлі – близько пів мільйона гривень.

Летичівська селищна рада виставила на аукціон будівлю колишнього дошкільного закладу в селі Новокостянтинів. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж будівлі загальною площею 565,3 квадратних метра в селі Новокостянтинів по вулиці Вадима Журавського, 14-А.

Основну частину першого поверху будівлі зараз займає банкетна зала. Також приміщення має підвал, у якому розташована котельня та кімнати. До складу об’єкта, що продається, входить також склад та альтанка.

Будівлю продають зі складом та альтанкою. Фото: prozorro.sale

З 2023 року будівля знаходиться в оренді. Раніше вона використовувалась дошкільним закладом Новокостянтинівського ліцею.

Стартова ціна продажу будівлі – 480 тисяч гривень, а гарантійний внесок для участі в аукціоні 96 тисяч 100 гривень.

Аукціон запланований на 27 червня.

Нагадаємо, раніше сайт “Є” ye.ua писав, що на Летичівська селищна рада з аукціону продала будівлю музичної школи за мільйон гривень. 

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.