Головна Політика Голова МЗС Литви висловився проти присутності російських послів у країнах ЄС

Голова МЗС Литви висловився проти присутності російських послів у країнах ЄС

by Max

Міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс не бачить сенсу в присутності російських послів у країнах Європейського союзу – про це він заявив під час пресконференції 31 січня, цитують місцеві та міжнародні медіа.

«У багатьох випадках мало користі від присутності посла, російського посла, в будь-якій європейській столиці. Тому що, як ми бачили, у більшості випадків це вже не дипломатична інституція, це інституція пропаганди, яка приховує воєнні злочини і в цілому просування геноцидного порядку денного», – сказав журналістам Ландсберґіс.

Читайте також: Росія вимагає, щоб посол Латвії виїхав упродовж двох тижнів. Рига планувала відкликати його 24 лютого

Він нагадав, що не так давно Литва була єдиною країною, де не було російського посла, але до неї зрештою долучилися інші країни Балтії.

У січні представники влади членів НАТО і Європейського союзу Естонії і Латвії заявили, що російські посли мають залишити їхні країни після того, як Москва заявила, що понижує дипломатичні відносини з Естонією, звинувативши її в «тотальній русофобії».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.