Головна Новини Газета «Є» з актуальними оголошеннями та рекламою: подавай та шукай

Газета «Є» з актуальними оголошеннями та рекламою: подавай та шукай

by Max

Анонс нового випуску видання Хмельницького та області.

Вийшов друком 3-й номер газети «Є» – щотижневого видання з оголошеннями та рекламою. Газета містить вакансії для тих, хто шукає роботу. Розміщені у газеті оголошення допоможуть у пошуку житла: орендодавці пропонують подобову чи довготривалу оренду.

Газета «Є» містить також оголошення, які стосуються транспорту, автотоварів та автопослуг. Окрім того, шукайте оголошення чи рекламу про послуги, які стосуються ремонту та будівництва, навчання і дозвілля тощо.

Газета виходить на 16 сторінках. Окрім оголошень та реклами, у ній публікуються матеріали на актуальні і важливі теми. Наприклад, у свіжому номері читайте про те, як змінилися платіжки за доставку газу, як не потрапити на гачок телефонних шахраїв та чи можлива у цьому році Перемога України.

Також у газеті є сторінки для дозвілля: кросворди, сканворди, головоломки.

Подавайте оголошення чи рекламу зручним для себе способом, шукайте газету в магазинах нашого міста та відділеннях «Укрпошти».

Оголошення можна подати:

* на пунктах прийому оголошень;

* за телефонами: 65-56-01, 067-991-39-00 067-38-38-001;

* на сайті;

* рекламу можна подати за тел. 067 381 57 50;

* на наших сторінках та в групах у соцмережах:

– «Є Оголошення Хмельницький» у Telegram,

– «Оголошення Є» у Фейсбуці,

– «Є Оголошення Хмельницький» у Фейсбуці,

– «Є Оголошення Хмельницький» в Instagram,

– «Є Оголошення Хмельницький» у Viber.

Оплатити оголошення можна на картку ПриватБанку, Монобанку, платіжною карткою газети “Є”, готівкою на пунктах прийому оголошень, через термінали «iBox», «Eco Payment».

Газету «Є» можна придбати у магазинах міста, кіосках «Преса» та у відділеннях «Укрпошти».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.