Головна Новини Футбол. «Епіцентр» здобув першу перемогу на зборах у Києві

Футбол. «Епіцентр» здобув першу перемогу на зборах у Києві

by Max

Кам’янець-подільська команда перемогла одного з лідерів чемпіонату Київської області.

Футбольний клуб «Епіцентр» продовжує підготовку до весняної частини чемпіонату України в першій лізі, яка відновиться в квітні. Сьогодні, 12 лютого, кам’янчани провели свій перший контрольний матч у цьому році, зігравши з ФК «Штурм». «Епіцентр», який поступався в рахунку, зміг перемогти 2:1.

Тренерський штаб «Епіцентру» в цій грі задіяв, по суті, два склади команди. У першому таймі на поле вийшли Жмурко Мороз, Шевченко, Кристін В., Чепелюк, Миронюк, Стень, Беженар, Гірний, а також двоє гравців, які перебувають на перегляді. Це Євген Оберман, який пограв за ПФК «Львів» та «Мункач», а також Андрій Ляшенко (попередні клуби «Волинь» та «ЛНЗ»). Утім, голкіпер Роман Жмурко провів на полі лише 17 хвилині, оскільки отримав пошкодження в боротьбі з нападником ФК «Штурм» Ігорем Сікорським. Це саме той Сікорський, який в першій лізі в сезоні 2019/2020 років провів за волочиський «Агробізнес» 19 матчів, в яких відзначився 8 голами. Але був відрахований з команди в січні 2020 року, після того як провів відпустку в росії та виставив в соцмережі фото.

Замість Жмурка на поле вийшов Артем Матус, який на 22 хвилині не зміг врятувати свою команди від голу, після удару Сергія Шевчука. Утім, цей гол наче додав швидкостей гравцям «Епіцентру» і вони стали грати швидше та небезпечніше. А на 39 хвилині матчу кращому бомбардиру команди Максиму Гірному вдалося зрівняти рахунок.

На другий тайм головний тренер «Епіцентра» Сергій Нагорняк залишив лише Матуса, Обермана та Миронюка. Усіх інших – замінив. Отож, на поле вийшли Григоращук, Ничипоренко, Жмуйда, Пучковський, Кристін С., Буряк та ще два гравці на перегляді. Ось тільки хто вони – тренерський штаб поки не називає. І саме одному з них на 80 хвилині, після розрізної передачі Руслана Буряка, вдалося вивести «Епіцентр» вперед у рахунку. Більше голів у цьому матчі не було. «Епіцентр» переміг «Штурм» з рахунком 2:1.

Свій наступний контрольний поєдинок команда з Хмельниччини планує провести 16 лютого в Києві. Суперником «Епіцентру» стане «Нива» з Бузової Київської області, яка очолює турнірну таблицю в другій лізі.

Нагадаємо, «Епіцентр» свій перший офіційний матч у 2023 році має провести 8 квітня в рідних стінах проти київської «Оболоні».