Головна Life style Джіджі Хадід і Вітторія Черетті прийшли на вечірку, де був Ді Капріо: що відомо про їх трикутник

Джіджі Хадід і Вітторія Черетті прийшли на вечірку, де був Ді Капріо: що відомо про їх трикутник

by Max

Голлівудський актор відвідав вечірку Versace. І там були обидві його ймовірні дівчини — моделі Джіджі Хадід і Вітторія Черетті. Саме італійку Вітторію останнім часом називають подружкою оскароносного актора.

Як інформує KURAZH, про це пише Daily Mail.

Із Джіджі актор сходив на кілька побачень, і таблоїди щосили намагалися з’ясувати, що їх пов’язує. Але інсайдери лише повідомляли, що пара чудово проводить час разом.

А з італійською супермоделлю Вітторією Черетті Леонардо Ді Капріо відпочивав разом на яхті, цілувався в нічному клубі Ібіци та ласував морозивом у Маямі.

Як повідомляють таблоїди, і Вітторія, і Джіджі, і Леонардо були на одній і тій же вечірці, яку влаштував дім моди Versace на Тижні моди в Мілані. Але покинули її порізно. Що відбувалося на самій тусовці — невідомо, оскільки на неї пускали тільки запрошених.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.