Головна Новини Двоє захисників із Дунаєвеччини посмертно отримали державні відзнаки

Двоє захисників із Дунаєвеччини посмертно отримали державні відзнаки

by Max
Двоє захисників із Дунаєвеччини посмертно отримали державні відзнаки

Медаль «Захиснику Вітчизни» отримав солдат Микола Підлісний, а орденом «За мужність» ІІІ ступеня було нагороджено Олександра Нановського.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та самовіддане виконання військового обов’язку було нагороджено двох полеглих на російсько-українській війні захисників з Дунаєвецької тергромади.

Як повідомляють у громаді, Указом Президента України медаль «Захиснику Вітчизни» (посмертно) отримав солдат Микола Володимирович Підлісний, 1986 року народження. Житель села Чаньків загинув 30 червня 2023 року на Запорізьскому напрямку, підірвавшись на протипіхотній міні.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Указом Президента було нагороджено також солдата Олександра Миколайовича Нановського. Життя дунаєвчанина обірвалося 27 липня 2023 року, коли він потрапив під ворожий артобстріл, виконуючи бойове завдання.

Микола Підлісний

Олександр Нановський

«Пишаємося нашими мужніми воїнами, їхнім героїзмом та пам’ятаємо, завдяки кому українці можуть зустрічати кожний новий день, а також ніколи не забувати, якою ціною нам дається Незалежність», – йдеться у дописі Дунаєвецької тергромади.

Вічна слава та світла пам‘ять загиблим Героям…

Читайте також: Був мужнім бійцем та хорошим другом: в останню дорогу провели захисника Юрія Алєксєєва

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.