Головна Life style Дочку Ольги Сумської розкритикували за участь у російському серіалі

Дочку Ольги Сумської розкритикували за участь у російському серіалі

by Max
Дочку Ольги Сумської розкритикували за участь у російському серіалі

Крім того, вона одружена з російським актором Володимиром Ягличем, з яким вони спільно виховують 2 дітей, інформує KURAZH.

Тоня Паперна жодного разу не висловлювала своєї позиції щодо війни в Україні. Її мати, Ольга Сумська, захищає доньку, пояснюючи, що та мовчить зі страху за свою сім’ю. Попри це, Антоніна продовжує будувати акторську кар’єру в РФ та бере участь у різноманітних заходах.

Нещодавно стало відомо, що Тоня знялася в російській адаптації турецького серіалу «Постукай в мої двері». Їй дісталася другорядна, але важлива для сюжету роль колишньої нареченої головного персонажа. Актриса дуже рада була цій ролі і навіть похвалилася цим у соцмережах. Однак глядачі висловилися вкрай критично, називаючи російську версію низькоякісною та незрівнянною з оригіналом.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.