Головна Новини Дня без відключень у липні не буде: через спеку в «Укренерго» перенесли проведення режимних вимірів

Дня без відключень у липні не буде: через спеку в «Укренерго» перенесли проведення режимних вимірів

by Max
Дня без відключень у липні не буде: через спеку в «Укренерго» перенесли проведення режимних вимірів

11 липня на Хмельниччині все-таки будуть діяти обмеження споживання електроенергії.

В «Укренерго» оголосили про те, що вимірювання фактичного споживання електроенергії у кожній з областей проводити з 9 до 24 липня не будуть. Відтак, у цей період продовжать діяти погодинні відключення. Про це інформують на офіційній сторінці у соцмережах компанії.

«Причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку. У відповідь на численні звернення обленерго «Укренерго» скасовує проведення вимірів у вказаний період. У таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Укренерго мало вимірювати обсяги реального споживання електроенергії по областях, почергово знімаючи на один день обмеження. Мета цього дослідження полягає у тому, аби мати можливість прогнозувати режими роботи енергосистеми країни, а також більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами.

На Хмельниччині подача електроенергії мала відбуватися впродовж усієї доби 11 липня. Утім, згідно з новим розпорядженням, у цей день продовжать діяти погодинні відключення.

Як зазначили в Укренерго, режимні виміри у літній період проведуть пізніше: коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря.

Читайте також: Без газу залишились понад 200 абонентів: на Теофіпольщині нетвереза водійка в’їхала у газорозподільчий пункт

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.