Головна Новини Для ліцею у Хмельницькій громаді придбають модульну котельню вартістю понад два мільйони гривень

Для ліцею у Хмельницькій громаді придбають модульну котельню вартістю понад два мільйони гривень

by Max
Для ліцею у Хмельницькій громаді придбають модульну котельню вартістю понад два мільйони гривень

Термін поставки обладнання – до 30 листопада 2023 року.

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголосив тендер на придбання модульної котельної для ліцею у Пірогівцях очікуваною вартістю 2,5 мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про придбання модульної котельні потужністю 400 кВт з метою підготовки об’єкту до проведення опалювального сезону. В тендерній документації вказано, що поставити модульну котельню планують за адресою Пірогівського ліцею. В ціну вартості включено придбання котельні, її доставка та розвантаження обладнання.

Планується, що котельня буде працювати на пелетах.

Проведення торгів запланували на 13 вересня. Термін постачання обладнання до 30 листопада. Гарантійний термін на поставлену котельню має бути не менш ніж 36 місяців.

Раніше сайт “Є” писав як у Хмельницькому готується до проведення нового опалювального сезону Мова йде про модернізацію котелень, монтаж нових теплових мереж, реконструкцію трубопроводів, закупівлі необхідного обладнання.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.