Головна Економіка Данія підняла з дна моря обʼєкт, виявлений біля газопроводу «Північний потік-2»

Данія підняла з дна моря обʼєкт, виявлений біля газопроводу «Північний потік-2»

by Max

Влада Данії підняла з дна об’єкт, знайдений поблизу газопроводу «Північний потік-2» у Балтійському морі. Про це 29 березня повідомило Данське енергетичне агентство.

Згідно із заявою агентства, об’єкт, найімовірніше, був морським димовим буєм і не становив загрози безпеці.

Раніше цього місяця Данське енергетичне агентство запросило оператора газогонів «Північний потік», компанію Nord Stream AG, взяти участь в операції з вилучення предмета, знайденого біля газопроводу. Компанія відповіла на цю пропозицію згодою.

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив 24 березня, що «критично важливо» ідентифікувати цей обʼєкт.

Інцидент, під час якого сталися підводні вибухи на трубопроводах «Північний потік» у кількох місцях у вересні 2022 року, залишається предметом суперечок між Росією та Заходом. Москва вважає, що до підриву газогонів можуть бути причетні західні спецслужби. Жодна з таких спецслужб, у тому числі американських, своєї причетності до інциденту не визнає.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.