Головна Life style Чому вуха і ніс продовжують збільшуватися в міру дорослішання

Чому вуха і ніс продовжують збільшуватися в міру дорослішання

by Max

Про це розповідає Хмельницький Онлайн

Зробили нове селфі й задумалися, чи завжди ніс був таким виразним? Річ не в невдоволенні своєю зовнішністю, інформує KURAZH.

Що відбувається з хрящами, коли людина стає старшою

Як пояснюють пластичні хірурги, насправді ніс не росте. Зовнішній вигляд його змінюється через вікове зниження вироблення колагену. Це + гравітація призводить до зниження еластичності шкіри. Кінчик носа опускається сильніше, створюючи ілюзію, що він стає довшим. Кісткові виступи помітніші, тому що м’які тканини й жир навколо кісток і хрящів стоншуються.

Людський ніс складається з кісткової структури, хрящової структури, м’язової структури й структури шкіри. З плином років кістка піддається резорбції (розсмоктуванню), тому вся конструкція під впливом сили тяжіння зсувається.

Щодо вух, насправді змінюються тільки їхні мочки. Ми старіємо, і м’які тканини всередині них втрачають тонус і еластичність. І, якщо ви любите важкі сережки, результат цього процесу буде помітнішим. Як пояснили експерти, вуха досягають приблизно 90% від розміру дорослих на той час, коли дітям виповнюється 8 або 9 років. Саме тому діти здаються більш «вухатими», але якщо ви виміряєте вухо 10-річної дитини і її батьків, заввишки й завширшки вони будуть однакового розміру.

Чи можна позбутися ефекту великого носа і вух

З важкими сережками все зрозуміло, але що ще варто зробити? Фахівці повідомляють — мінімізація перебування на сонці допоможе зберегти еластичність і вироблення колагену.

Є й більш кардинальні варіанти: наприклад, зробити профілактичну ринопластику для запобігання опущення кінчика носа, але ми їх коментувати не будемо, кожне таке питання вирішується індивідуально. Незайвим буде також згадати, що ніхто не розглядає риси твого обличчя так само уважно, як ви.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини