Головна Life style Чому вночі терпнуть руки: про синдром зап’ястного каналу та інші причини

Чому вночі терпнуть руки: про синдром зап’ястного каналу та інші причини

by Max

Про це розповідає Хмельницький Онлайн

Терпнуть руки вночі – це поширена проблема, яка може бути викликана різними факторами, пише KURAZH. Ось можливі причини та рекомендації:

Причини терпіння рук вночі

  1. Неправильне положення тіла під час сну
    Коли руки або зап’ястя знаходяться в незручному положенні, це може перетискати нерви чи судини, що призводить до оніміння.
  2. Синдром зап’ястного каналу
    Запалення або стискання середнього нерва, що проходить через зап’ястя, може спричинити біль, оніміння та поколювання в руках, особливо вночі.
  3. Проблеми з хребтом
    Остеохондроз шийного відділу, грижі міжхребцевих дисків чи інші проблеми з хребтом можуть призводити до порушення іннервації верхніх кінцівок.
  4. Поганий кровообіг
    Стискання судин, що постачають кров до рук, може призводити до їх оніміння.
  5. Дефіцит вітамінів
    Брак вітамінів групи B може спричинити порушення функціонування нервової системи.

Можливі причини та рішення для оніміння рук вночі

Причина Опис Можливі рішення
Неправильне положення під час сну Руки або зап’ястя можуть бути затиснуті чи знаходитися у незручному положенні під час сну. Використовуйте подушку для підтримки рук, уникайте їх згинання під кутом, намагайтеся розташувати руки в зручному положенні.
Синдром зап’ястного каналу Стискання середнього нерва у зап’ястному каналі спричиняє біль, поколювання, оніміння. Зверніться до лікаря для діагностики, виконуйте вправи для зап’ястя, можливе застосування ортопедичної шини.
Проблеми з хребтом Остеохондроз шийного відділу, грижі можуть порушувати нервові сигнали до рук. Консультація з неврологом, фізіотерапія, вправи для зміцнення м’язів шиї.
Поганий кровообіг Може бути спричинено здавленням судин або іншими проблемами з кровообігом. Уникайте тугих браслетів, розминання та розтяжка, консультація з лікарем щодо причин порушення кровообігу.
Дефіцит вітамінів Брак вітамінів групи B може викликати порушення функціонування нервової системи. Введіть у раціон продукти, багаті на вітаміни B, або приймайте вітамінні добавки після консультації з лікарем.

Рекомендації для зменшення оніміння рук вночі:

  1. Слідкуйте за положенням тіла під час сну – намагайтеся не класти руки під подушку та не згинати їх надто сильно.
  2. Робіть легкі вправи – перед сном можна виконати розминку для рук і пальців, що допоможе покращити кровообіг.
  3. Зверніть увагу на постільні аксесуари – підберіть зручну подушку та матрац, які забезпечать правильну підтримку для хребта.
  4. Консультація з лікарем – якщо проблема виникає регулярно, варто звернутися до фахівця для діагностики та отримання рекомендацій.

Часто питають:

  1. Чому вночі терпнуть руки?
    Терпіння рук вночі може бути спричинене стисканням нервів, проблемами з кровообігом, хворобами хребта або неправильним положенням під час сну.
  2. Що робити, якщо терпнуть руки під час сну?
    Перевірте своє положення тіла, розслабте руки перед сном, уникайте тісного одягу. Якщо проблема залишається, зверніться до лікаря.
  3. Які вправи допоможуть зменшити терпіння рук?
    Можна виконувати вправи на розминку пальців, обертання зап’ястями, розтяжку рук. Вправи сприяють поліпшенню кровообігу.
  4. Чи може дефіцит вітамінів викликати оніміння?
    Так, нестача вітамінів групи B може призводити до проблем з нервовою системою, що спричиняє оніміння.
  5. Коли потрібно звернутися до лікаря?
    Якщо терпіння рук турбує регулярно або супроводжується болем, слабкістю, краще звернутися до фахівця для обстеження.

Нагадаємо, співачка Мадонна, якій 66 років, висловила своє обурення результатами виборів, на яких, за попередніми даними, переконливу перемогу здобув Дональд Трамп. Зірка поділилася своїми емоціями в сторіс Instagram.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини