Головна Новини Чоловіка, який порушував заборону спілкуватися з батьком, отримав вирок

Чоловіка, який порушував заборону спілкуватися з батьком, отримав вирок

by Max

Обвинувачений приходив до батька навіть вночі, не дивлячись на заборону спілкування.

Суд визнав винним чоловіка, який порушив заборону відвідувати будинок батька та покарав його обмеженням волі строком на один рік. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Суд встановив, що обвинувачений знав про рішення суду, яке строком на шість місяців забороняло йому наближатися на відстань ближче 500 метрів до постійного проживання батька, особисто і через третіх осіб розшукувати його, переслідувати його та в будь-який спосіб спілкуватися з ним. Також було заборонено вести листування, телефонувати, контактувати з ним через інші засоби зв`язку особисто і через третіх осіб.

Припис суд виніс через застосування домашнього насильства обвинуваченим у відношенні до батька.

Однак, обвинувачений неодноразово приходив до будинку батька, у тому числі в стані алкогольного сп’яніння, сварився з ним.

Тож суд вирішив, що чоловік умисне не виконував обмежувальний припис і припис та засудив його до одного року обмеження волі.

Нагадаємо, що в більшості справ щодо застосування домашнього насильства обвинуваченим призначають 170 гривень штрафу.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.