Головна Новини Через аварію Південно-Західний район Хмельницького частково залишається без води

Через аварію Південно-Західний район Хмельницького частково залишається без води

by Max

Комунальники продовжують усувати наслідки аварійної ситуації.

У Хмельницькому працівники «Хмельницькводоканалу» працюють над усуненням прориву водопроводу. Через аварійно-відновлювальні роботи сьогодні, 13 квітня, орієнтовно до 20:00 буде відсутнє водопостачання Львівського шосе. Зокрема, води не буде у будинках за номерами: 14, 16, 18, 18/1, 18/1Б , 18/2 , в приватному секторі , кафе «Емілія» та ДРБУ.

Також комунальники додають, ситуація з ліквідації вчорашнього пориву по вулиці Тернопільській, ускладнилася. Через це сьогодні до 20:00 буде відсутнє холодне водопостачання за адресами: Тернопільська 36, 38,40,42,44 та Львівське шосе 44/1 55/1, 55/2, 55/3. Гаряче водопостачання буде подаватися за звичним графіком.

Читайте також: Корпус бази відпочинку «Чайка» в Головчинцях відремонтують за 30 мільйонів гривень, щоб розмістити переселенців

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.