Головна Новини Частина порушень у Кам’янець-Подільському музеї стосується незаконного преміювання – Держаудитслужба

Частина порушень у Кам’янець-Подільському музеї стосується незаконного преміювання – Держаудитслужба

by Max

Загалом у комунальному закладі виявили порушень на близько 3,8 мільйона гривень.

У Департаменті гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради провели ревізію. Під час неї у Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику виявили низку порушень за період від 1 січня 2020 року до 30 вересня 2023. Частина із них стосується незаконного преміювання, повідомили в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби Хмельницької області.

За результатами ревізії, порушень на пів мільйона гривень вчинив керівник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

«Власне, різні незаконні виплати-доплати призначав як самому собі (без будь-якого погодження із органом вищого рівня), так і працівникам керівного складу комунального закладу. Частину таких виплат уже повернуто», – зазначили в Держаудитслужбі.

Також аудитори задокументували порушення із капітальними видатками. Йдеться про виконання робіт двома підрядними організаціями на 3,3 мільйона гривень.

«Одна фірма-підрядник «забула» про отриманий аванс, а інша не виконала належного обсягу робіт, проте їх вдалося завершити після втручання державних аудиторів», – кажуть у відомстві.

Наразі Держаудитслужба надіслала вимоги щодо усунення цих порушень директору департаменту. Матеріали ревізії передали в правоохоронні органи.

Варто зазначити, що засновником Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника є Кам’янець-Подільська міська рада. Музей заснований на комунальній власності під оперативним управлінням Департаменту. У своїй діяльності заклад культури керується рішеннями міської ради, розпорядженнями міського голови, рішеннями виконавчого комітету міської ради та департаменту.

Читайте також: У Хмельницькій області розширили перелік можливих перевірок під час воєнного стану: що змінилося

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.