Головна Політика Безуспішний наступ, великі втрати і оборона – Генштаб розповів про справи у армії РФ на різних напрямках фронту

Безуспішний наступ, великі втрати і оборона – Генштаб розповів про справи у армії РФ на різних напрямках фронту

by Max

Генштаб Збройних сил України озвучив ситуацію на фронті станом на вечір 31 грудня.

«Противник продовжує вести наступальні дії на Лиманському та Бахмутському напрямках, зазнаючи великі втрати. Веде безуспішні наступальні дії на Авдіївському та Новопавлівському напрямках. На Куп’янському та Запорізькому напрямках веде оборону раніше захоплених рубежів», – розповіли у Генштабі.

Повідомляється, що українська авіація протягом поточної доби завдала 9 ударів по районах зосередження живої сили, озброєння і військової техніки військ РФ та 2 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів. Підрозділи ракетних військ і артилерії за добу уразили 9 районі зосередження живої сили та 1 склад боєприпасів армії РФ.

Перевірити ці дані з інших джерел в умовах війни неможливо. Російська сторона про втрати не повідомляє.

Триває триста сорок друга доба російського широкомасштабного вторгнення.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.