Головна Новини Без витрат із бюджету громади: як у Хмельницькому облаштують різдвяну локацію цього року

Без витрат із бюджету громади: як у Хмельницькому облаштують різдвяну локацію цього року

by Max

Головною ялинкою, як і минулого року, буде живе дерево біля кінотеатру Шевченка.

Різдвяно-новорічний період в Хмельницькому другий рік поспіль буде проходити без традиційного ярмарку та масових святкувань. Штучну ялинку встановлювати не будуть. Натомість прикрасять одну із тих, що росте біля кінотеатру іменні Тараса Шевченка. Як і минулоріч, вона буде вважатися головною, розповів сайту «Є ye.ua» заступник міського голови Микола Ваврищук.

«Ми прикрасимо ту ялинку, яка стоїть збоку. Ми її прикрашали і того року. Так само будемо використовувати гірлянди та іграшки, які залишились з минулих років. Ніяких коштів на це не витрачаємо», – зазначає він.

За словами посадовця, до дня святого Миколая ялинку вже нарядять, однак ніяких офіційних заходів з її відкриття не буде. Натомість впродовж різдвяного періоду, зауважує посадовець, поблизу цієї локації організують низку благодійних заходів. Отримані з них кошти спрямують на підтримку Збройних Сил України.

«Ніяких розважальних заходів цього року організовувати не плануємо. Однак будуть тематичні заходи, які організовуватимуть мистецькі школи. У них будуть брати участь діти. Мета – зібрати кошти на ЗСУ», – каже Микола Ваврищук.

Також поблизу головної ялинки, у сквері імені Тараса Шевченка, встановлять кілька різдвяних інсталяцій, які теж залишились з минулих років. Нині вздовж Проскурівської вже світиться новорічна гірлянда. 

Читайте також: Як буде діяти резиденція святого Миколая в Хмельницькому цього року

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.