Головна Новини 30 мільйонів на нові автобуси: “Електротранс” готується придбати новий транспорт для Хмельницького

30 мільйонів на нові автобуси: “Електротранс” готується придбати новий транспорт для Хмельницького

by Max

Автобуси хочуть отримати до кінця літа 2023 року.

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” оголосило торги на придбання десяти нових автобусів. Очікувана вартість закупівлі складає 31 мільйон гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про придбання десяти автобусів Ataman А092H6 або еквівалент. Цей автобус побудований з використанням агрегатів ISUZU (Японія). Випускається на ПАТ «Черкаський автобус» з 2016 року.

Минулого разу тендер на придбання таких автобусів підприємство проводило перед початком повномасштабного вторгнення. Тоді планувалось закупити вісім таких автобусів, які мали їздити у мікрорайони Лезневе та Ружична.

Влітку 2022 року угоду скорегували до придбання шести автобусів. У липні два таких автобуса вийшли на маршрут №5 «Лезневе-вул.Староміська» (через Трудову, Прибузьку).

Що стосується нового тендеру, то аукціон запланований на 24 квітня. А автобуси мають поставити до 30 серпня.

За характеристиками, автобус має вміщувати 52 людини, у тому числі мати 22 сидячих місця. Крім того, в автобусі має бути можливість перевезення людей з особливими потребами (інваліди на візку). У салоні має бути дві точки підключення обладнання автоматичної системи оплати проїзду. Крім того, в автобусі має бути система підрахунку пасажирів.

Таке обладнання обліковує кількість пасажирів, які зайшли і вийшли на кожній зупинці з фіксацією геолокації та часу цих подій. Дані збираються і зберігаються на сервері. Обладнання забезпечує передачу даних на сервер в режимі онлайн. З частотою оновлення не більше 2 хвилин (учасник торгів має вказати конкретний час оновлення).

У випадку відсутності зв’язку з сервером система передбачає зберігання даних і накопичення даних на внутрішній пам’яті і передає при відновленні зв’язку.

Рік випуску транспорту – 2023 рік. Гарантійний термін обслуговування товару повинен становити – не менше 24 місяців або 100 000 км в залежності, що настане раніше, з моменту підписання акту введення в експлуатацію.

Нагадаємо, що у вересні 2022 року “Електротранс” почав обслуговувати маршрут, який з’єднує Хмельницький зі житловим масивом «Шаровечка-2».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.