В Хмільнику відсутня прозорість влади!

За дорученням міського голови Редчика С.Б. 26.11.2015 припинено online трансляції з міської ради.
Чого боїться міський голова – прозорості? Від кого ховається? Від народу? Від виборців Хмільника? Для чого ?
Далі “додумайте самі …..”.

Одразу після завершення сесії, на якій, вони все таки “пропихнули” своїх людей в заступники, кого з другого разу, кого з третього, порушуючи тим самим регламент, коли депутати вже розійшлись, пару чоловік зайшли до зали засідань і відключили живлення камер.

Одного не передбачили – камери ще працювали за рахунок акумуляторів і встигли записати всі їх “рухи тіл” і розмови. Дали в штангу хлопці.
Відео цього ганебного вчинку ми ще виложимо на цій сторінці.

Доречі, щоб не було лишніх розмов та пліток, якими прикривається теперішня влада, мовляв немає договору на камери, проекту, інших “важливих” документів) ми викладемо факти про ці самі камери.
В нас в наявності є лист-звернення в.о. голови з проханням встановити камери,

scan1
є відеозапис голосування попередньої ради за надання дозволу на встановлення камер і т.д.

Зверніть увагу на один цікавий документ, який був виложений на сайті
forumhm.org (звідти, доречі ми його і взяли).

З цього документу Редчик С.Б. в разі перемоги на виборах зобов’язувався :

сприяти впровадженню:
– прямої відеотрансляції пленарних засідань ради
– прямої відеотрансляції засідань виконавчого комітеті ради
– прямої відеотрансляції засідань постійних депутатських комісій
і багато чого іншого …..

Вам робити висновки…

Прохання до небайдужих залишати свої коментарі на форумах цього сайту.
Нам дуже важлива Ваша думка !

Оцінити

6 Відгуки в В Хмільнику відсутня прозорість влади!

 1. Олександр Пилявський // Листопад 26, 2015 в 18:52 //

  Редчик затятий ригоанал. Що найбільш образливо -ніби нормальні люди тягнули його до влади. Ну і звичайно проявилися зрадники. Били себе в груди – ми такі патроти, такі…. А вийшло …… тьфу, навіть називати не хочеться. А це ще тільки квіточки…
  Так що риги в хмільнику святкують перемогу.

  Оцінити
 2. Оприлюдніть, будь-ласка, відео з голосування попередньої ради за встановлення камер

  Оцінити
 3. Коли були вибори, всі казали треба контроль влади і т. д. Чи можна знімати чи ні? От прийшли до влади і тепер виявляється не все можна викладати для публічного доступу. Купа надуманих проблем. Замість того щоб подякувати починаються незрозумілі юридичні викрутаси.
  Давайте розглянем це в конструктивній площині:
  Читаєм http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1170-18
  Колись (в попередній редакції закону) було можливим проведення закритих сесій по бажанню депутатів. І таким чином протягувались “потрібні” рішення. В даній редакції все не так просто і це крок до публічності.
  Ще є такий закон
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2939-17
  і такий
  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/539/97-%D0%B2%D1%80. Тому треба знати громаді, чи ні визначається законом, а не рішенням ради, чи голови. Але по духу закону, всі аспекти діяльності місцевих органів влади повинні проводитись гласно. Тобто відкрито для громади. Виключення – це державна таємниця. От і все.
  І почитайте пояснювальну записку до зміни редакції ст 46 там дуже все грунтовно розписано https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiRiZSLlLbJAhVr7nIKHZ1pC1AQFggdMAA&url=http%3A%2F%2Fw1.c1.rada.gov.ua%2Fpls%2Fzweb2%2Fwebproc34%3Fid%3D%26pf3511%3D45535%26pf35401%3D248910&usg=AFQjCNGf2lHselkp4uVFb8xHQ1PdmXq00A&sig2=Rrx4S0YvMXxe8-Xk7x9lMg&bvm=bv.108194040,d.bGQ
  В мене одне питання. Навіщо ще щось розробляти, приймати рішення і т.д. Маєте на халяву європейську практику демократичного впливу на органи влади. Користуємось і робимо ще краще. А то так, одні роблять, а інші ріжуть. Нажаль немає механізму проведення маленьких референдумів. Зібрались, вирішили і закрили питання:)

  Оцінити
 4. А чому немає трансляції з камери, яка розміщена на центральному вході в міську раду?

  Оцінити
 5. Цілком підтримую лаконічний і правдивий коментар від Sergey – ” Треба знати громаді, чи ні – визначається законом, а не рішенням ради, чи голови…Виключення – це державна таємниця. От і все.” Єдине, було б цікаво знати, чи не доповнилась угода між Дорохом В.В. та Редчиком С.Б., опублікована на forumhm.org та датована 25.10.15р., після виборів додатковими цікавими пунктами. Якщо комусь це відомо (нехай навіть і фігурантам цієї угоди) то хотілось би про це дізнатись у світлі прозорості та гласності, яку було задекларовано у вказаній угоді напередодні виборів.

  Оцінити

Відгуки закриті.